fbpx

Kapadokya’da Mutlaka Uğramanız Gereken Yerler

Aşk vadisi; ismini Kapadokya da evlenme tekliflerinin burada edilmesinden almış. Bağlıdere vadisi olarak da biliniyor. İçerisine araç girmesine elverişli olmayan vadide kısa bir yürüyüşün ardından büyüleyici şapkalı peribacaları sizi karşılıyor ve aşkı iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Burada büyülenmemek mümkün değil.

Romantik Balayı Tatili

Mutlaka uğramanız gereken bir diğer nokta ise Üç Güzeller. Romantik balayı tatilinizde aşkın yakıcı büyüsüyle dillerden dile dolaşmış hikayesiyle Üç Güzeller sizi sonsuz aşka inandıracak.

Balayınız Sonbahara denk geliyorsa Eylül ayında lezzetli şaraplarla kutlanılan Ürgüp Bağ Bozumu Festivaline mutlaka katılmalısınız.  Enfes şaraplar üreten şarap evlerine uğrayabilir makul fiyata kaliteli şaraplar satın alabilirsiniz.

Yer Altı Şehirleri

Vadilerde bulunan sayısız kiliseleri ziyaret edebilir ve yer altı şehirlerine uğrayabilirsiniz. Kapadokya’da geçireceğiniz romantik balayı tatiliniz bu güzel noktaları rotanıza katarak sizin için eşsiz bir deneyim olabilir. Konaklamanızda Mağara Otelleri tercih ederek Yüzyıllar öncesinin egzotik dokusunun konforla birleştirildiği odalarda aşkın taşa yansımalarını görebilirsiniz. Balayınızdan bunları deneyimlemeden sakın dönmeyin J

Kapadokya Balayı Turunun bir parçası olmak bizleri mutlu edecektir. Bekliyoruz, Whatsapp hattımız: +90 544 362 69 51

Lütfen Görüşlerinizi Paylaşınız

Diğer Balayı Tüyoları

Bunları Yapmadan Balayınızdan Dönmeyin!
29 Ocak 2020
Büyülü Tatil Rotanız Kapadokya Balayı Turlarında
28 Ocak 2020
Gelinler Kapadokya Balayına Gelirken Kış Valizlerini Hazırlasın
28 Ocak 2020

Biz Buradayız

Bir sorunuz mu var?

Jakuzili odalarımızda eşsiz anlar için tüm sorularınızı cevaplandırmaktan memnuniyet duyarız.

+90 384 341 57 78

bilgi@kapadokyabalayituru.com