fbpx

Bunları Yapmadan Balayınızdan Dönmeyin!

Dünyada eşi benzeri bulunmayan Kapadokya’da balayı yapmak son yılların en keyifli trendlerinden biri haline geldi. Peri bacalarıyla süslü vadileri, sabahın erken saatlerinde ki balon turlarının coğrafyaya kattığı o egzotik havası, yer altı şehirleri ve üzüm bağlarıyla Kapadokya’yı gezmeye doyamayacaksınız.

Eşsiz Mağara Otellerinde Geçmişe Yolculuk

Özel araçlarla ulaşım sağlanabilen eşsiz vadilerinde hayatınızın aşkıyla yürüyüş yapabilir, dingin doğası ve coğrafyasıyla balayınızın tadını çıkarabilirsiniz. Kapadokya’nın o eşsiz mağara otellerinde geçmişe yolculuk yapabilir ancak yerinde ve modern tasarımıyla konforlu bir balayı geçirebilirsiniz. Kapadokya’nın hemen hemen her yerinde konaklamak için oteller var ve bunlar taşlara oyulmuş vaziyette. Mağara otellerde havuz, jakuzi ve en önemlisi gün doğumunda balonları izleyerek romantik bir kahvaltı yapabileceğiniz teraslar mevcut. Kapadokya’nın gün doğumları kadar gün batımları da çok özeldir ve Kapadokya’nın lezzetli üzümlerinden üretilen kaliteli enfes şaraplarla akşamınıza keyif katabilirsiniz.

Bölgenin En Yüksek Noktası

Balayınızda Kapadokya’yı tercih edecekseniz rotanızda bulunması gereken yerlerden biri Uçhisar’dır. Bölgenin en yüksek noktası olan Uçhisar da bulunan Uçhisar Kalesinden şehri panoramik olarak izleyebilirsiniz.

Kapadokya Balayı Turunun bir parçası olmak bizleri mutlu edecektir. Bekliyoruz, Whatsapp hattımız: +90 544 362 69 51

Lütfen Görüşlerinizi Paylaşınız

Diğer Balayı Tüyoları

Kapadokya’da Mutlaka Uğramanız Gereken Yerler
29 Ocak 2020
Büyülü Tatil Rotanız Kapadokya Balayı Turlarında
28 Ocak 2020
Gelinler Kapadokya Balayına Gelirken Kış Valizlerini Hazırlasın
28 Ocak 2020

Biz Buradayız

Bir sorunuz mu var?

Jakuzili odalarımızda eşsiz anlar için tüm sorularınızı cevaplandırmaktan memnuniyet duyarız.

+90 384 341 57 78

bilgi@kapadokyabalayituru.com